Automobilių remonto darbai

Daugelis iš mūsų vairuoja automobilius nuo paauglystės ir nepagalvoja, koks yra svarbus automobilių remontas. Daugeliui beveik neįmanoma įsivaizduoti gyvenimo be automobilio. Tam tikra prasme jie įkūnija dalį mūsų gyvenimo. Tačiau, kaip ir daugelis dalykų, automobiliai kartais sugenda, kai jums jo labiausiai reikia. Štai keletas pagrindinių automobilio remonto darbų, kuriuos turėtumėte žinoti.

Alyvos keitimas

Turite reguliariai tikrinti ir keisti automobilio alyvą, kad užtikrintumėte sklandų automobilio veikimą ir pailgintumėte jo variklio tarnavimo laiką. Automobilio alyvos keitimas yra vienas iš pagrindinių „pasidaryk pats“ įgūdžių, kuriuos turėtumėte turėti atliekant automobilio priežiūrą ar remontą.

Nuleistos padangos keitimas

Yra priežastis, kodėl „ratai“ yra automobilių slengas. Taip yra todėl, kad padangos yra viena iš svarbiausių jūsų transporto priemonės dalių. Ir jie retkarčiais gali jus aplenkti. Tačiau nuleistos padangos keitimas nebūtinai turi būti didelis dalykas ir iš tikrųjų gali būti išmokti gelbstintys įgūdžiai.

Uždegimo žvakių keitimas

Daugelis iš mūsų žino, kas yra uždegimo žvakės ir ką jos daro. Tai yra mažyčiai cilindro viduje esantys įtaisai, kurie sukuria kibirkštis, kad uždegtų benziną ir galiausiai pamaitintų jūsų automobilį. Tačiau jie susidėvi maždaug kas 10 000 kilometrų. Pataisymas iš tikrųjų yra gana lengvas. Veiksmai apima: uždegimo žvakių vietos nustatymą, uždegimo žvakės laido nuėmimą, sugedusios uždegimo žvakės išėmimą, naujos uždegimo žvakės įkišimą į vietą ir laido grąžinimą. Įbrėžimų šalinimas nuo dažų. Priekinio arba galinio žibinto keitimas. Sugedęs priekinis ar galinis žibintas yra ne tik nepatogus, bet iš tikrųjų yra neteisėtas. Vadinasi, juos reikia pakeisti iškart, kai tik pradeda blukti. Bet kam švaistyti pinigus mechanikui, kai „pasidaryk pats“ pakeisti yra taip paprasta?

Valytuvų keitimas

Priekinio stiklo valytuvai yra viena iš mažiausiai vertinamų jūsų automobilio saugos sistemos dalių. Įsivaizduokite, kas atsitiktų, jei jie jums neveiktų lyjant ar sningant ir galbūt sugadins jūsų visiškai naują transporto priemonę. Sugedusias valytuvų šluoteles reikia pakeisti, o jūs turite būti tikri, kad priekinio stiklo valytuvai visada yra nepriekaištingos būklės.