Šią savaitę NBA komisaras Adamas Silveris ir Bruklino „Nets” žvaigždė įžaidėjas Kyrie Irvingas surengė „tiesioginį ir nuoširdų pokalbį”, po kurio jam susidarė įspūdis, kad K. Irvingas „be jokios abejonės” nėra antisemitas.

„Jis yra žmogus, kurį pažįstu jau dešimtmetį, ir niekada iš jo negirdėjau antisemitinio žodžio ar, atvirai kalbant, neapykantos, nukreiptos į kokią nors grupę”, – laikraščiui „The New York Times” sakė Silveris, kuris yra žydas.

„Tai, ar jis yra antisemitas, ar ne, neturi reikšmės žalai, padarytai dėl neapykantą kurstančio turinio skelbimo.”

Už tai, kad Irvingas paskelbė nuorodą į „Amazon” dokumentinį filmą, kuriame buvo antisemitinės dezinformacijos, jis sulaukė daugybės priešiškų reakcijų, dėl kurių „Nets” jį suspenduoja mažiausiai penkioms rungtynėms, o prieš svarstant jo grąžinimą į darbą, jis turi atlikti šešių pakopų procesą.
Kalbant apie pačią lygą, Silveris teigė, kad jie „šiek tiek dirba ir tiria” Irvingo paskelbtą nuorodą, prieš imdamiesi kokių nors drausminių priemonių ar pranešimų.

„Kai atlikome tyrimą, man buvo aišku, kad tai iš tiesų buvo neapykantos kalba, ir mes kartu su „Brooklyn Nets” reagavome”, – sakė Silveris.

NICKAS CANNONAS SAKO, KAD „NETS” „DEHUMANIZUOJA” KYRIE IRVINGĄ IR PATEIKIA ŠEŠIŲ ŽINGSNIŲ SĄRAŠĄ, KAD GALĖTŲ GRĮŽTI Į KOMANDĄ

K. Irvingas iki šiol praleido ketverias „Nets” rungtynes ir gali sugrįžti į rungtynes su „Los Angeles Lakers” šį sekmadienį po to, kai šeštadienį Bruklinas susitiks su „Los Angeles Clippers”.

„The Athletic” atskleidė, kokius veiksmus K. Irvingas turi atlikti pagal „Nets” nurodymus prieš grįždamas į komandą:

Jis turi atsiprašyti už spalio 27 d. paskelbtą nuorodą į filmą, pasmerkti žalingą ir melagingą turinį ir aiškiai pareikšti, kad nėra nusiteikęs prieš žydus.


Užbaigti kovos su neapykanta veiksmus, dėl kurių Irvingas, „Nets” ir Kovos su šmeižtu lyga susitarė lapkričio 2 d. išplatintame bendrame pranešime, įskaitant 500 000 JAV dolerių auką priežastims ir organizacijoms, siekiančioms panaikinti neapykantą ir netoleranciją bendruomenėse.
baigti „Nets” sukurtus jautrumo mokymus.


Baigti „Nets” sukurtus antisemitinius / prieš neapykantą nukreiptus mokymus.
Susitikti su Kovos su piktžodžiavimu lygos atstovais ir Bruklino žydų bendruomenės lyderiais.
Atlikę 1-5 punktus, susitarkite su savininku Joe Tsai ir pagrindiniais franšizės pareigūnais ir parodykite, kad išmoktos pamokos, kad suprastas situacijos padarytos žalos rimtumas ir pateiktos garantijos, kad toks elgesys nepasikartos.