Eidami į svarbų renginį, susitikimą ar tiesiog į kiną su draugais visada norime atrodyti puikiai: apgalvojame savo garderobą iki smulkmenų, parenkame geriausius aksesuarus ir, žinoma, nepamirštame makiažo.

Pagrindinė gero makiažo taisyklė – išlyginti odą ir paslėpti visus smulkius netobulumus. Veidas yra jūsų išvaizdos pagrindas, nuo jo ir prasideda vaizdas. Šiuolaikiniai grožio pasaulio žinovai nepaliauja kartoti: teisingi veido bruožai – ne Dievo dovana, o makiažo menas, kurio išmokti nesunku.

Kasdienis makiažas ir jo privalumai

Žinoma, kiekviena moteris pati žino visas savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Tačiau tik tikras makiažo meistras kiekviename žmoguje iš išorės gali atrasti paslėptą estetiką ir ypatingą grožį. Su kiekvienu žmogumi specialistai dirba kaip su atskiru meno kūriniu. Individualus požiūris leidžia pakeisti žmogų ne tik išoriškai, bet ir padaryti jį laimingesnį ir labiau pasitikintį savimi. Tai aktualu darant makiažus ne tik kitiems, bet ir asmeniškai sau.

Štai įvairūs makiažo taikymo aspektai, kuriuos išmoksite makiažo kursų metu:

  • Išmoksite išmanyti žmogaus veido sandarą, suprasti, kaip ant jo krenta šviesa ir šešėlis, mokėti dirbti su proporcijomis. Idealiu atveju verta mokėti ne tik kosmetikos pagalba priartinti netobulus veido bruožus prie klasikinių, bet, priešingai, pabrėžti individualius bruožus, kad jie taptų unikaliais.
  • Perprasite spalvų pojūčius: įgudusi makiažo meistrė ne tik supranta, kaip gražiai derinti kelis šešėlių atspalvius ant voko, bet ir žino, kaip priderinti makiažo pagrindą prie odos tono, padaryti akis šviesesnes ir pasirinkti tobulus lūpų dažus.
  • Išmoksite pritaikyti tekstūras – priklausomai nuo esamos užduoties, sugebėsite pasirinkti vandens pagrindo, silikono ar aliejaus pagrindus, birius ar kreminius šešėlius, blizgius ar matinius lūpų dažų.

Specialistai atkreipia dėmesį į kiekvieną veido zoną – nuo ​​antakių iki smakro. Dėl to makiažas atrodo natūralus, elegantiškas ir malonus.